יום שני, 14 במרץ 2016

רוצים לחסוך כסף בביטוח צלילה - מה הכי מתאים לכם ואיפה כדאי!!

ביטוח צלילה – שלא תפלו בפח ברגע האמת...

איך בוחרים ביטוח צלילה? על מה יש לשים דגש לפני שבוחרים בביטוח הנכון והאם ניתן לרכוש ביטוח צלילה דרך מועדון הצלילה בו מתבצע הקורס?

צלילה עם כרישבהרפתקה כמו בהרפתקה, רגע לפני שיוצאים לדרך חשוב להיות ערוכים מכל הבחינות החל מהציוד הדרוש, דרך היכרות עם המסלול ועד לביטוח המתאים. למעשה הביטוח הוא אחד התנאים החשובים ביותר כי הוא זה שמבטיח כי תגיעו בשלום למחוז חפצכם ובחזרה ממנו. אותו הדבר כשנרשמים לקורס צלילה. יש להצטייד בביטוח הטוב ביותר, על כל מקרה שלא יהיה ורק לאחר מכן, לקפוץ למים העמוקים.


איך בוחרים ביטוח צלילה ?

צלילה מסוכנתסעיף 21א' לחוק הצלילה הספורטיבית התשל"ט ‏1979 קובע כי צוללים חייבים ביטוח צלילה . ועדיין, למרות ועל אף שמדובר בחוק, כמו בכל פעם שניגשים לעשות ביטוח גם ביטוח צלילה ישנם סוגים שונים של פוליסות וכל אחת מציעה סעיפים שונים. לכן רגע לפני שבוחרים בחברת ביטוח אחת על פני אחרת, יש לעשות שיעורי בית ולבדוק מה כלול במחיר על מנת לדעת ולברר כיצד אתם מכוסים. באופן כללי, על חברת הביטוח לספק לכם מענה הולם לצרכים שלכם, לאופי הצלילה שלכם, לאתרים בהם אתם נוהגים לבקר וכן להציע ביטוח שתקף הן לארץ והן לחו"ל.
 

ביטוח הצלילה המומלץ ביותר הוא ביטוח הצלילה השנתי של כלל. חברת כלל הוכיחה לצוללים במשך כל שנות פעילותה בתחום הצלילה שהיא נותנת גב אמיתי לצוללים ולא מתחמקת מתשלום ו/או פתרון בעיות בארץ או בחו"ל. לא בא לכם לצלול במדינה בעולם ואז אם חלילה קורה אירוע צלילה, להתחיל לנהל מריבות וויכוחים עם חברת ביטוח מה"בזול" ולהסתכן בהוצאות של אלפי דולרים כי יגידו לכם שדווקא הבעיה שלכם לא מכוסה. בוודאי שלא תרצו לשמוע את המשפט הבא: מה ציפית לקבל בעבור המחיר ששילמת? אם תעשו ביטוח צלילה דרך מועדון דיפ סיאם לדוגמא, תבטיחו לעצמכם שקט ואמינות מוחלטת. כשאתם יורדים למים, הדבר האחרון שאתם צריכים זה דאגות.
 

ומה לגבי המחיר?

כמובן, שאין מקום לשיקולים כלכליים בעת רכישת ביטוח צלילה, תמיד יהיו חברות שיציעו מחירים מוזלים ואין בכך כל רע, אך עליכם להיות מודעים לתנאי הפוליסה וסעיפיה השונים. אין זה כדאי לרכוש ביטוח מוזל אשר לא מכסה את פעילויות הצלילה אותן אתם נוהגים לבצע באופן אישי. לכן, על הפוליסה להיות משתלמת כלכלית ביחס לפוליסות דומות מאותו הסוג ובמקביל לספק לכם את המענה הטוב ביותר לצרכים שלכם. בעזרת הביטוח הנכון המציע לכם מענה מדויק וכן זמינות מרבית במקרי חירום, תוכלו לצאת לחופשת צלילה ובמהלכה לזכות לשקט נפשי בידיעה שאתם מכוסים. חשוב שתדעו, ההבדר היא פרוטות בין חברה לחברה. לעולם תעדיפו חברה גדולה דוברת עברית, מקומית וישראלית שתבטיח לכם תקשורת איכותית במקרה חרום. לא לחינם חברת "כלל" היא המבטחת הגדולה בישראל לצלילה וכן המבטחת העיקרית של מועדוני הצלילה עצמם. 


האם ניתן לרכוש ביטוח צלילה דרך מועדון צלילה בו מתבצע הקורס?

 
כל מועדון צלילה עובד עם חברת ביטוח צלילה אחרת, כאשר בין החברות אשר מציעות את הפוליסה הטובה ביותר לצלילה נמצאת כלל ביטוח. ישנם מועדונים אשר מציעים לכם, על ידי האפשרות של רכישת ביטוח צלילה, את האפשרות להצטרף למועדון הלקוחות שלהם באופן אוטומטי וכך הם למעשה מאפשרים לכם ליהנות ממגוון הטבות והנחות כחלק בלתי נפרד מפעילויות הצלילה שהם מעמידים לרשותכם. לכן רגע לפני שאתם נרשמים לקורס צלילה, וודאו עם איזו חברת ביטוח המועדון עובד והאם רכישת ביטוח דרכו מעמידה לרשותכם הטבות נוספות ששווה לכם לנצל.
רוצים ראש שקט, ביטוח צלילה אמין ואיכותי עושים רק דרך מועדון הצלילה דיפ סיאם.

המאמר נכתב על ידי: IZIK ZILBERMAN-DIVE DIRECTOR


 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה