יום שני, 2 במאי 2016

מי יכול לעבור קורס צלילה?קורס צלילה

כמה עולה קורס צלילה? מי יכול לעבור קורס צלילה? היכן עושים קורס צלילה בישראל? האם קורס צלילה בישראל מספק רישיון בינלאומי ומה בעצם נותן רישיון צלילה? בכל מקום אליו הגיע האדם הקדמוני נראתה ירידה של יותר משבעים אחוז מהיונקים הגדולים ויותר מחמישים אחוז מזני הצמחייה נעלמו גם הם, למזלנו עדיין לא היה לו ציוד צלילה. העולם שנמצא מתחת למים היינו מיוחד ושונה בכל כך הרבה רמות מזה אליו אנו רגילים. פיסת גן עדן ללא עקבות אדם המכסה את רוב כדור הארץ ובה נוכל למצוא בעלי חיים מדהימים, צמחייה תת ימית ובעיקר שקט. בקורס צלילה העולם הזה נחשף בפניכם, עולם שמלא בכל המראות והריגושים וכמעט וריק מצליל בו בזמן.

כמה עולה קורס צלילה?

 

קורס צלילה בדיפ סיאםהמחירים של קורס צלילה משתנים בין מועדון למועדון וכמובן לפי הדרגה הרצויה. קורס צלילה של כוכב אחד יכלול פחות הדרכות וצלילות ולכן גם העלות שלו תרד בהתאם. פרט נוסף שיש לכלול בחישוב העלות הוא הלינה, מועדונים רבים אינם מציעים שירותי לינה והדבר יגרור עלויות נוספות רבות ביניהן מלון ותחבורה ומומלץ מאוד לבדוק מה הן האפשרויות שלכם מבחינת לינה בכל מועדון עליו תבררו.
בבלוג זה תוכלו למצוא פירוט על דרגות רישיון הצלילה אשר מספק כל קורס צלילה ועל העלויות הנפרדות שלהם. מילה נוספת באשר למחיר, ישנם מועדונים המספקים הנחות למועדונים כגון "חבר", "בהצדעה" וכד' ומומלץ מאוד לברר מכיוון והדבר יכול להוזיל מאוד את העלות של הקורס צלילה.

איזה מועדון מתאים למתחילים?

מועדון צלילה דיפ סיאםהכניסה לעולם הצלילה היא חווייתית וכזאת שאנשים לא מתחרטים ולא שוכחים אותה בקלות. קורס צלילה למתחילים מספק לנו התרגשות, מראות ודריכת רגל בעולם החדש לנו לחלוטין. אך מכיוון והעולם הזה חדש לנו ואנו חדשים לו ישנם כמה היבטים שחשוב לתת עליהם דגש כאשר בוחרים את המועדון בו תעשו קורס צלילה. דבר ראשון יש לראות כי המועדון ערוך ומוכן לקבל צוללנים מתחילים, מדובר כאן במועדון שיש בבעלותו כיתת לימוד ומדריכים מתקדמים ומנוסים אשר ידעו לטפל בעצמם ובכם מתחת למים. כמו כן יש לברר כי הציוד בו המועדון משתמש היינו ציוד איכותי ומקצועי (חלק זה לא אמור להיות בעייתי מכיוון ורוב המועדונים משתמשים בציוד איכותי). רישיון בינלאומי הוא סממן מצוין לאיכות המועדון ולמדריכיו והוא גם מספק לכם אפשרויות רבות להמשך.

למי מתאים הקורס?

לא משנה אם אתם מתכננים לעשות קורס צלילה אחד בשביל החוויה או אם אתם מעוניינים להוציא רישיון חמישה כוכבים של מדריך, קורס צלילה זו היא חוויה נהדרת המתאימה לכולם (גילאים 12-88) ומומלץ מאוד לנסות אותה לפחות פעם אחת.

אין תגובות:

פרסום תגובה